Реорганізація КЗ "Добропільський центр пернинної медико-санітарної допомоги"

 

Відповідно до змін у Законодавстві України, що стосуються закладів охорони здоров’я, КЗ "Добропільський ЦПМСД" реорганізовується шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради (Рішення Добропільської міської ради від 17.01.2018р. №7/38-8).
Отже офіційно центр запрацює в новому статусі з 02.07.2018 року. 
Для чого це потрібно?! Це обов’язкова умова медичної реформи в Україні, оскільки тільки медичний заклад у статусі комунального некомерційного підприємства зможе укласти договір з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету. Комунальне некомерційне підприємство є неприбутковим, тобто метою його діяльності є не отримання прибутку, а надання послуг з охорони здоров’я населенню. Як неприбуткове підприємство, заклад не буде платником податку на прибуток і зможе самостійно розпоряджатися отриманими коштами. У тому числі, вільно встановлювати розмір заробітної плати для медичних та інших працівників.

Зверніть увагу, що зміни у назві закладу  не несуть за собою змін у загальному кількісному складі пунктів надання медичної допомоги для населення.