Робочі наради

 


Порядок денний:

Ознайомлення з новими наказами по закладу №66, №81,№ 83

Вакцинація від COVID-19, алгоритм роботи мобільної бригади з вакцинації. Розбір дорожньої карти з вакцинації, етапів(хвиль)

Вимоги НСЗУ щодо мало мобільних груп пацієнтів.

Лист НСЗУ про інформаційні стенди в закладі.

Про створення єдиної бази реєстрів пацієнтів, обмежених у пересуванні.

Про обслуговування населення, що проживає у сільській місцевості Добропільської громади. Алгоритм надання медичної допомоги.

Про підготовку до акредитації, яка запланована на 27.05.2021 року (Стандарт від 14.03.2011 № 142Редакція станом на 17.01.2014)

Про дотримання санітарно-протиепідемічного режиму у закладі під час пандемії


22.08.2019 року в Донецькому центрі розвитку місцевого самоврядування в м.Краматорськ відбувся семінар для головних лікарів підприємств, на якому окреслили нові виклики та можливості в органах управління медичних закладів первинної ланки ОТГ та ОМС, також обоворювали проблемні питання провадження реформи та її сталості. 

                                               

 

 

 

 

 

 


                          

17.04.2019 року пройшла оперативна нарада у головного лікаря Сулім С.М. на якій обговорювали наступні заходи:

1. Аналіз важливих показників роботи КНП "Добропільський ЦПМСД" Добропільської міської ради і стану здоров'я населення за І квартал 2019 року.

2. Про надання та якість первинної допомоги населенню м.Добропілля, м.Білозерське, м.Білицьке та смт.Новодонецьке за 2018 рік, виконання наказу МОЗ України від 19.03.2018 №504.

3. Про стан використання і зберігання санітарного транспорту в закладі.

Присутніми на нараді були:

заступник головного лікаря з тимчасової непрацездатності населення Шарапа Т.І., 
лікарі та старші медичні сестри лікарських амбулаторій центру.

                                           


11.04.2019р. в м.Краматорськ відбулася нарада під головуванням заступника директора департаменту Колесника В.В. на якій була присутня головний лікар Добропільського ЦПМСД Сулім С.М. 

 

На нараді обговорювались проблемні питання взаємодії служби швидкої медичної допомоги та закладів охорони здоров'я первинного рівня, виконанні заходи щодо компанії з підписання декларацій з лікарями первинної ланки надання медичної допомоги та розглядали аналіз діяльності закладів охорони здоров'я первинного рівня у І кварталі.

 


07.02.2019 року пройшла оперативна нарада на якій обговорювали заходи по вдосконаленню амбулаторної допомоги населенню:

 • Аналіз важливих показників роботи КНП «Добропільський ЦПМСД» Добропільської міської ради і стану здоров’я населення за 2018 рік, доповіла головний лікар КНП "Добропільський ЦПМСД" Добропільської міської ради Сулім С.М.;
 • Аналіз причин звернень громадян з питань надання медичної допомоги відповідно до Закону України «Про звернення громадян» за 2018 рік,  доповіла заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Козенятко І.І.;
 • Експертна оцінка якості діагностики та надання медичної допомоги хворим лікарями КНП «Добропільський ЦПМСД» Добропільської міської ради згідно уніфікованим протоколам та стандартів за 2018 рік, доповіла заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Козенятко І.І.

Присутніми на нараді були:

заступник головного лікаря з тимчасової непрацездатності населення Шарапа Т.І., 
заступник головного лікаря з економічних питань Погорєлова Л.О.,
лікарі та старші медичні сестри лікарських амбулаторій центру.

Також провели коротку презентацію та огляд медичної сумки-укладки, яка спеціально укомплектована діагностичним обладнанням:

  - Сумка для транспортування

  - електрокардіограф

  - спірометр портативний

  - стетоскоп портативний

  - пульсоксиметр

  - автоматичний тонометр для вимірювання  артеріального тиску та  частоти  пульсу;

  - автоматичний термометр для швидкого вимірювання температури на лобі;

  - апарат для вимірювання рівня глюкози та холестерину;    

  - планшетний ПК.

Цей чудовий медичний чемоданчик наш заклад отримав у дар від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ДОБРОПІЛЛЯ».

       


В КНП "Добропільський ЦПМСД" Добропільської міської ради 13.12.2018р. відбувся тренінг "Впровадження Міжнародної класифікації ІСРС в практику лікаря первинної допомоги" який провели Тарасова Валерія Ігорівна та Яцура Євгеній Олександрович. Вони розповіли що взагалі таке ІСРС-2, чому ІСРС-2 вибрана в Україні, яка її структура та як здійснюється кодування по Міжнародній класифікації.

На тренінгу були присутні співробітники центру. 


                                     

З 04 грудня 2018р. у м.Київ відбулася науково-практична конференція Української ассоціації сімейної медицини на тему: "Пацієнт - орієнтована допомога у загальній практиці", яку відвідали головний лікар Сулім С.М. та головна медична сестра Замєсова Г.М. КНП "Добропільський ЦПМСД" Добропільської міської ради.

      


12.07.2018р. головний лікар КНП "Добропільський ЦПМСД" Добропільської міської ради Сулім С.М. та заступник головного лікаря з медичного обслуговування Козенятко І.І. відвідали в м.Краматорськ семінар щодо впровадження та адаптації Міжнародної класифікації ICPC-2 у практику сімейного лікаря. Для участі у семінарі запрошено технічного екперта ВООЗ з первинної медичної допомоги Владислава Одринського.

                                    


 

27.06.2018р. у м.Святогірськ відбулася конференція серед керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги Донецької області на якій була присутня Козенятко І.І. - заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ "Добропільський ЦПМСД".

         

Переймали досвід заключення угоди з НСЗУ.


08.06.2018р. в КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська» відбулась колегія з питань надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Донецької області під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Узун Ю.Г. на якій була присутня головний лікар КЗ «Добропільський ЦПМСД» Сулім С.М. Теми, які були прослухані на колегії:

 • Про стан медико-соціального забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій, забезпечення пільгами згідно з чинним законодавством (Доповідач – начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ватуліна Я.А.)

 

 • Аналіз стану захворюваності на інфекційні хвороби в області. Готовність закладів охорони здоров’я до надання медичної допомоги хворим інфекційного профілю при підвищенні захворюваності на кишкові інфекції та підозрі на особливо небезпечні хвороби. (Доповідач – головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Нікуленко Н.В. та співдоповідач – головний позаштатний дитячий інфекціоніст департаменту охорони здоров’я Яковенко Д.В.)

 

 • Про реалізацію в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 9.08.2017р. №526 «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на період 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І стану (Доповідач – головний позаштатний спеціаліст департаменту по координації роботи з дітьми-сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування Біжок Н.В.)

 

 • Обговорення питання щодо створення Обласної асоціації медичних працівників Донецької області. (Доповідачі: Стельмашонок А.Г., Мезенцева О.Ю., Власенко О.Б., Шутько С.Л.)

22.05.2018р. в приміщенні Покровської міської ради пройшло перше засідання Госпітальної ради Покровського госпітального округу, до складу якого увійшли лікувальні заклади міста Добропілля та Добропільського району. В роботі ради прийняли участь делеговані представники міста Добропілля головний лікар КЗ «Добропільський ЦПМСД» Сулім С.М. та завідувач поліклінічного відділення №3 КЗОЗ "Добропільська ЛІЛ" Федько І.Д.

На засіданні виступала Корнеєєва М.В. – представник департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації щодо формування та функціонування Госпітальної ради.
Був обран керівний склад, розглянуті питання щодо положення про Госпітальну раду та підготовки плану розвитку госпітального розвитку.

 


27.03.2018р. в КЗ "Добропільський ЦПМСД" була проведена робоча нарада для завідуючих амбулаторій та старших медичних сестер, на якій виступали головний лікар Сулім С.М. та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Козенятко І.І.

        На нараді були актуальні теми:

 • Готовність закладу до медичної реформи України та приписної компанії в системі EHEALTH.

 

 • Обговорення змін до внутрішніх НАКАЗІВ КЗ "Добропільський ЦПМСД".

Головний лікар КЗ "Добропільський ЦПМСД" Сулім С.М. 22.02.2018р. відвідала робочу нараду під головуванням заступника директора департаменту Колесника В.В. в м.Краматорськ.
Були заслухані такі теми: 

 • Стан виконання щодо профілактики, діагностики ВІЛ-інфекції в містах і районах Донецької області впродовж 2017 року, та завдання на 2018 рік.

 

 • Реалізація програми "Доступні ліки" у 2018 році.

 

 • стан впровадження Закону України "Про підвищення доступності та якості межичного обслуговування у сільській місцевості".