День Конституции

 

Колектив КНП «Добропільський ЦПМСД» Добропільської міської ради вітає мешканців нашого міста з Днем Конституції України та бажає всім міцного здоров’я!

День Конституції України — державне свято України. Традиційно День Конституції відзначається 28 червня та є офіційним вихідним днем. Щороку влада та активісти намагаються донести громадянам важливість Конституції України, влаштовуючи багато просвітницьких та патріотичних заходів, виставок, парадів, концертів та фестивалів.

Традиційно,  в День Конституції України вулиці прикрашають національними прапорами та патріотичними плакатами. Також лунають урочисті промови, привітання перших осіб держави та членів інших країн.

                                                

Історія виникнення Дня Конституції України 

У ніч на 28 червня 1996 року, після майже доби безперервної роботи, Верховна Рада нарешті ухвалила і ввела в дію Основний закон держави – Конституцію України. Цій важливій події передували 6 років важкої праці, консультацій, дебатів і домовленостей. Сталося це о 9:18 ранку 28 червня 1996 року. "Є Конституція!", – такими були перші слова тодішнього голови Верховної Ради Олександра Мороза після ухвалення Конституції 315 голосами народних депутатів.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

У нинішньому році День Конституції припадає на неділю. Відповідно, він переноситься на наступний робочий день. Таким чином в Україні в кінці червня буде відразу три вихідних дні поспіль - 27, 28 і 29 числа. На роботу після свят потрібно виходити 30 червня.

Нагадуємо нашим пацієнтам, що у вихідні та святкові дні медичну допомогу можна отримати в чергових кабінетах:

  • Лікарська амбулаторія сімейного типу №1 м. Добропілля