Робочі наради

 

12.07.2018р. головний лікар КНП "Добропільський ЦПМСД" Добропільської міської ради Сулім С.М. та заступник головного лікаря з медичного обслуговування Козенятко І.І. відвідали в м.Краматорськ семінар щодо впровадження та адаптації Міжнародної класифікації ICPC-2 у практику сімейного лікаря. Для участі у семінарі запрошено технічного екперта ВООЗ з первинної медичної допомоги Владислава Одринського.

                                    


 

27.06.2018р. у м.Святогірськ відбулася конференція серед керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги Донецької області на якій була присутня Козенятко І.І. - заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ "Добропільський ЦПМСД".

         

Переймали досвід заключення угоди з НСЗУ.


08.06.2018р. в КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська» відбулась колегія з питань надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Донецької області під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Узун Ю.Г. на якій була присутня головний лікар КЗ «Добропільський ЦПМСД» Сулім С.М. Теми, які були прослухані на колегії:

  • Про стан медико-соціального забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій, забезпечення пільгами згідно з чинним законодавством (Доповідач – начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ватуліна Я.А.)

 

  • Аналіз стану захворюваності на інфекційні хвороби в області. Готовність закладів охорони здоров’я до надання медичної допомоги хворим інфекційного профілю при підвищенні захворюваності на кишкові інфекції та підозрі на особливо небезпечні хвороби. (Доповідач – головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Нікуленко Н.В. та співдоповідач – головний позаштатний дитячий інфекціоніст департаменту охорони здоров’я Яковенко Д.В.)

 

  • Про реалізацію в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 9.08.2017р. №526 «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на період 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І стану (Доповідач – головний позаштатний спеціаліст департаменту по координації роботи з дітьми-сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування Біжок Н.В.)

 

  • Обговорення питання щодо створення Обласної асоціації медичних працівників Донецької області. (Доповідачі: Стельмашонок А.Г., Мезенцева О.Ю., Власенко О.Б., Шутько С.Л.)

22.05.2018р. в приміщенні Покровської міської ради пройшло перше засідання Госпітальної ради Покровського госпітального округу, до складу якого увійшли лікувальні заклади міста Добропілля та Добропільського району. В роботі ради прийняли участь делеговані представники міста Добропілля головний лікар КЗ «Добропільський ЦПМСД» Сулім С.М. та завідувач поліклінічного відділення №3 КЗОЗ "Добропільська ЛІЛ" Федько І.Д.

На засіданні виступала Корнеєєва М.В. – представник департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації щодо формування та функціонування Госпітальної ради.
Був обран керівний склад, розглянуті питання щодо положення про Госпітальну раду та підготовки плану розвитку госпітального розвитку.

 


27.03.2018р. в КЗ "Добропільський ЦПМСД" була проведена робоча нарада для завідуючих амбулаторій та старших медичних сестер, на якій виступали головний лікар Сулім С.М. та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Козенятко І.І.

        На нараді були актуальні теми:

  • Готовність закладу до медичної реформи України та приписної компанії в системі EHEALTH.

 

  • Обговорення змін до внутрішніх НАКАЗІВ КЗ "Добропільський ЦПМСД".

Головний лікар КЗ "Добропільський ЦПМСД" Сулім С.М. 22.02.2018р. відвідала робочу нараду під головуванням заступника директора департаменту Колесника В.В. в м.Краматорськ.
Були заслухані такі теми: 

  • Стан виконання щодо профілактики, діагностики ВІЛ-інфекції в містах і районах Донецької області впродовж 2017 року, та завдання на 2018 рік.

 

  • Реалізація програми "Доступні ліки" у 2018 році.

 

  • стан впровадження Закону України "Про підвищення доступності та якості межичного обслуговування у сільській місцевості".