Відзнака працівників до свята 8 Березня

 

Виконавчий комітет Добропільської міської ради до дня 8 Березня відзначив медичних працівників лікарської амбулаторії сімейного типу №2 м.Добропілля КНП «Добропільський ЦПМСД» Добропільської міської ради Москот Нелю Миколаївну – лікаря-педіатра дільничного та Савицьку Людмилу Володимирівну – сестру медичну старшу.

Москот Н.М. понад 34 роки (з них 25 років у м.Добропілля) лікує та ретельно слідкує за станом здоров’я малечі, професійно та терпляче надає поради їх батькам. Є головним фахівцем міста з педіатрії, очолює декілька медичних комісій, приймає участь у роботі медичних рад. Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «педіатрія», передає свій багатий досвід молодшим спеціалістам, бере активну участь у житті колективу.

При цьому вона дбайлива матуся для своїх дітей, вправна господиня та берегиня домашнього затишку, дуже цікава юдина у спілкуванні,  не байдужа до чужих проблем.

Савицька Л.В. по закінченню Київського медичного училища почала свою трудову діяльність в березні 1981 року медичною сестрою педіатричної дільниці дитячої консультації, а потім працювала старшою медичною сестрою. Заклад декілька разів реорганізувався, а вона продовжує вже 40 років працювати в ньому на тій самій посаді.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «сестринська справа». Успішно керує роботою молодших медичних спеціалістів, по материнські ними опікується, допомагає здобувати професійні навички, навчає з душею відноситися до своєї роботи та повсякчас надавати людям допомогу.

ЇЇ турботу відчувають і пацієнти, колеги по роботі і рідні люди вдома.

 

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами. З 8 березня, милі дами!

Головний лікар СУЛІМ Світлана